RYTÍŘSKÉ BURÁCENÍ 2017

Hejtman Rytířů silnic svolává na den 8. května 2017 všechny rytíře, motorkáře se srdcem, přátele a příznivce na třetí ročník 

Rytířského BURÁCENÍ, žehnání motorkářům i strojům, zahájení motosezony 
které pořádají motorkáři se srdcem - Rytíři silnic společně s obcí Zdislava, hasiči, farností Jitrava a BESIPem, s bohoslužbou pro motorkáře, žehnáním motorkářům a motorkám proslulým diakonem Bc.Michalem Olekšákem, spanilou jízdou k uctění památky Rytíře silnic s velkým srdcem Toníčka Chachara Rumburk a zpět. Následovat budou slavností městyse Zdislava. Malí i velcí motorkáři, přátelé, děti a rodiče se mohou těšit na hasičské a BESIP soutěže, občerstvení a velký Zdislavský rej.
Všichni motorkáři a lidé s dobrým srdcem jsou vítáni

Zahájení žehnání 10:30 

Příjezd na místo formou společné spanilé jízdy 10:00
Zahájení 10:30 . 
Odjezd Liberec čerpací stanice PRIM 9:00 hod.

 

 


 

 

POSLEDNÍ SPANILÁ JÍZDA

 MOTORKÁŘE S VELKÝM SRDCEM, RYTÍŘE SILNIC  

S těžkým smutkem v srdcích všem přátelům a příznivcům musíme oznámit,

že nás navždy opustil opravdový Rytíř silnic s obrovským srdcem, rebel, rovný chlap, laskavý přítel

a skvělý člověk -  náš TONÍČEK.

 

Dne 26.ledna 2017 ve 13:00 v Rumburku

doprovodíme všichni našeho kamaráda, motorkáře s velkým srdcem, pasovaného rytíře silnic Toníčka na jeho rytířské spanilé jízdě do motorkářského nebe.

 

MOC NÁM CHYBÍŠ KAMARÁDE, NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME      R.I.P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rytířské vánoce 2016

Dne 26.12.2016 pořádají motorkáři se srdcem, Rytíři silnic spanilou jízdu za opuštěnými dětmi do dětského domova Dubá -Deštná.
Pro děti uspořádáme pohádkové vánoce a rytířskou hostinu společně s vévodou Albrechtem z Valdštejna, rodinou hraběte Kinského, s doprovodem šlechticů, pážat a rytíři silnic.
Přidej se k nám, vyber si ze seznamu opuštěné děcko, které můžeš obdarovat dárkem, rozzářit jeho smutná očka, otevřít jeho srdíčko a pohlazením dodat hromadu lásky a radosti.
Máš li chuť a statečné dobré srdce, PŘIDEJ SE a POJEĎ S NÁMI UDĚLAT RADOST A ŠTĚSTÍ OPUŠTĚNÝM DĚTEM,                                                                                                                                       které nemohou prožívat chvíle štěstí u vánočního stromečku s maminkou a tatínkem, tak jako ostatní děti, děti, které čekají na objetí, pohlazení a projev lásky.

Vyjíždíme ze všech koutů republiky a hlavní sraz máme na čerpací stanici Dubá u České Lípy, odkud ve 13:00 vyrazíme do dětského domova