06.02.2015 - Společná oslava narozenin

 

 

 

 

Ve své podstatě vědělo o Mirkově jubileu, resp. jeho kulatinách opravdu jen pár lidí. Pár lidí chtělo Míru Besipáčka navštívit v jeho kanceláři a popřát mu k jeho kulatinám při kávě a pár zákuskách. Ovšem nebyla by to parta správných ničemů a kamarádů, aby se nechalo takto významné jubileum jen tak s malým dárečkem. Při této příležitosti nejbližší narozeniny měly i Vichřice a Mikeš.
Již při posledním setkání Míra Besipáček oznámil uspořádání hostiny k jeho narozeninám a pozval na oslavu narozenin všechny Rytíře a jejich přátelé. Ihned po tomto pozvání se zrodil opravdu krásný nápad na obdarování Mirka a zároveň nápad společné oslavy i narozenin Vichřice a Mikeše.
V našich diskuzích dostal tento nápad tradičně pracovní název tak, aby Mireček opravdu nevěděl, co ho čeká a aby si užil opravdové překvapení.
Tudíž při posledním setkání bylo vše důkladně naplánováno a dokonce se dohodlo, kdo co obstará, resp. kdo co má k dispozici a kdo co umí a kdo co sežene. Jeden malý ničema má velice zručné ruce, jiný měl řidítka, další klakson, někdo sehnal křeslo, někdo zrcátka.... .
Bohužel zde nemůžeme napsat jméno ničemky, která tento nádherny skvost vymyslela, avšak se můžeme domnívat, že je to jedna z našich blonďatých, krásných, milých, kamarádek, z Chrastavy :-)
Celých 14 dnů jsme Mirka napínali s "kuličkou" a řádně ho pozlobili. Avšak i na Mikeše a Vichřici se připravovali celou tu dobu různé "kuličky" a "kostičky".
V pátek 6.2.2015 jsme se již všichni těšili na společné setkání ve Skalici, kde proběhla společná oslava. Všichni až na čudila, Mikeše, Kačabu a malého Ondru přijeli včas a tak museli na tyto darebáky čekat úmorné minuty. Když se přihnal oblak spáleného M2T a dorazili poslední členové, konečně se mohlo začít. Oslavenci byli zaměstnáni a v utajení byla v suterénu připravena "kulička" pro Mirka našim hlavním technologickým inženýrem. Teď už můžeme prozradit, že se jednalo o motorkářské houpací křeslo, kterému nechyběl dokonce ani motor. V galerii je tento unikát k vidění.
I Vichřice a Mikeš dostaly spoustu krásných dárků, hromadu gratulací, blahopřání a mnoho krásných květin.
Oslava byla bujará a veselá až k půlnoci a proto vás nyní k připomenutí této krásné události zveme do naší fotogalerie.