17.07.2015 - Doprovod svatby

https://goo.gl/photos/5gzoDFGpExKvPBpy8

 

 

 

 

 

 

17.7.2015 byl významným krásným dnem pro dceru našich přátel z Vraňan a jejího nastávajícího manžela. I když byl pátek pracovní den, snažili se Rytíři silnic a jejich přátelé dorazit do Vraňan na Mělnicku a podpořit tuto nádhernou událost. 

 

Již ráno při společném shledání v Mělníku na čerpací stanici Shell bylo jasné, že přijelo víc motorek, než bylo očekáváno a mnoho lidí ne jen z Libereckého kraje tak potěšilo hlavního organizátora akce Pepču dýzláčka. 

 

Po jeho organizačních pokynech, které několikrát zopakoval a pak na dotazy přítomných zopakoval znova a protože nebylo vše jasné, tak opakoval a opakoval stále dokola jsme odjeli k jeho bydlišti do Vraňan, kde jsme se již ráno při vysokých teplotách občerstvili svatebními koláčky, kávou a dalšími pochutinami. 

 

Nadešel čas odjezdu a tak jsme se zařadili před kolonu a zabezpečili bezpečný průjezd do Veltrus na zámek, kde probíhal obřad. Po krátké přestávce pro motorkáře jsme dále doprovodili kolonu k svatebnímu stolu.

 

Protože den byl úžasný a krásné počasí, rozhodli jsme se ještě navštívit kamaráda čudila, kde jsme trošičku pogrilovali, někteří přespali a následoval další společný výlet přez Terezín na Pravčickou bránu, Hřensko, projížďku nádhernými cestami Českosaského Švýcarska, Jetřichovice na Krásnou Lípu a dál rozjezd domu.

 

Za tento krásný společně strávený čas všem děkujeme.